DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 500 PLN

O nas

CZYM JEST CORTEN+ ?

Corten+ jest aktywatorem rdzy do wszystkich rodzajów metali utlenialnych (stal, stal kortenowska, żelazo itp.). Jest w stanie zardzewić każdą część w ciągu jednej godziny, dając jednolite rezultaty wysokiej jakości. Corten+ to jedyny aktywator rdzy niezawierający kwasu, dzięki czemu jest bezpieczny dla użytkownika. Nie wymaga żadnego innego produktu, aby zatrzymać proces utleniania. Jednak zastosowanie naszego lakieru zapewnia utrzymanie wyglądu metalu w czasie.

BEZKWASOWY

Kwas jest głównym składnikiem większości aktywatorów rdzy dostępnych na rynku. Jednakże wdychanie toksycznych oparów kwasu jest niezwykle niebezpieczne, dlatego wybraliśmy bardziej odpowiednie rozwiązanie. Corten+ postawił na przyszłość, wprowadzając obróbkę bezkwasową. Nie powinno się stawiać na szali zdrowia użytkowników, dlatego też opracowaliśmy rozwiązanie, które będzie je chronić.

Główną wadą kwasu jest to, że wymaga on zastosowania innego produktu zwanego „stabilizatorem” do zatrzymania procesu utleniania. Oprócz marnowania czasu i pieniędzy, produkt ten osłabia rdzę i powoduje jej łuszczenie się.

Corten+ nie wymaga stabilizatora, aby zatrzymać utlenianie, ponieważ produkt nie wnika głęboko, a jedynie utlenia powierzchnię.

JEDNOLITA I WYSOKIEJ JAKOŚCI RDZA

Produkty do obróbki Corten+ tworzą rdzę w ciągu jednej godziny dzięki odtłuszczaczowi pozostawiającemu suchą i pozbawioną tłuszczu powierzchnię, a także dzięki aktywatorowi rdzy, który utlenia metal na powierzchni w doskonale jednolity sposób.

Obróbka Corten+ pozwala metalowi wytworzyć rdzę, która pozostaje nienaruszona w czasie po zakończeniu procesu utleniania.

DOSTAWA W CIĄGU 24 GODZIN